Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Parfüm Trendi 2005 senesinde internet üzerinden yayın hayatına başlamıstır. Firmamız her türlü fırsat ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir.

 
Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan Parfüm Trendi, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diğer ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabileceği bir E-ticaret sitesi olan Parfüm Trendi, Türkiye'deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor. Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan Parfumtrendi.com, 24.000 üyeye ve aylık 1.000.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.
 
Parfumtrendi.com müşterilerine ayrıca ARAS KARGO ile beraber hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Ödeme Kolaylığı” sağlıyor. Parfumtrendi.com müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Parfumtrendi.com, müşterilerine, ürünlerinin 72 saat içinde “Çözüm” bulmasını garantisi veriyor.